Metāldakstiņi un metāla profili
Nosaukums: Metāla dakstiņi5.95 € / м2


5.95 € / m2


Artikul
Skaits: м2 
Skaits: m2 
Noliktavā navMetāldakstiņi ir profilētas cinkota skārda loksnes ar krāsainu polimēra pārklājumu. Speciālās iekārtās rullī saņemts tērauda skārds tiek profilēts, iegūstot zīmējumu, kas imitē dabiskos kārniņus. Mūslaiku jumta segumu materiālu klāstā metāla kārniņi ir vieni no populārākajiem.

Metāla dakstiņu priekšrocības:

Viens kvadrātmetrs sver tikai aptuveni 4,5 kg. Keramikas kārniņu svars ir 40 – 70 kg/m2. Vieglais metāls ievērojami palētina mājas konstrukciju, kā arī samazina materiālu piegādes un montāžas izmaksas.

Metāla kārniņu loksnes ir viegli un ātri stiprināmas uz latojuma ar jumiķu griezējskrūvēm. Pieredzējusi divu cilvēku brigāde var ierīkot līdz 100 m2 jumta vienā dienā.

Pilnīgs metāla kārniņu detaļu un ūdens noteku komplekts tiek piegādāts kopā ar jumta seguma materiālu.

Metāla kārniņu montāžas izmaksas salīdzinājumā ar bitumena vai keramikas kārniņiem ir ievērojami zemākas, tāpat arī zemākas ir sagatavošanas darbu un materiālu izmaksas.

Metāla kārniņiem ir ļoti ilgs kalpošanas laiks, augsta izturība pret koroziju, augsta krāsas noturība.

Arhitektonisks izteiksmīgums, polimēra pārklājumu daudzveidīgās krāsas un faktūra ekoloģiskā drošība, kā arī pieņemama cena.

Metāla kārniņu izgatavošanai parastais izejmateriāls ir auksti velmēts karsti cinkots tērauda skārds ar dažāda veida polimēru pārklājumiem. Izejmateriāla izgatavotājrūpnīcās tērauds iziet sarežģītu tehnoloģisko procesu: cinkotais tērauda skārds tiek pārklāts ar fosfāta antikorozijas slāni, tad tiek uzklāta gruntskrāsa, lokšņu apakšpuse pārklāta ar aizsarglaku, bet virspuse – ar polimēra aizsargpārklājumu.

  1. Polimēra pārklājums
  2. Gruntējums
  3. Antikorozijas pārklājums
  4. Cinka pārklājums
  5. Tērauda loksne
  6. Aizsarglaka

Preču grozs

Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €

Pirktākās preces

SILVER ANTICON 60m2/rullis
0.46 € / м2

Jazz Indigo
6.25 € / м2

Gluda loksne
5.00 € / м2