Celtniecības plēves | Hidroizolācijas plēves
Nosaukums: SILVER ANTICON 60m2/rullis0.46 € / м2


27.53 € / Rullis


Artikul
Skaits: м2 
Skaits: Rullis 
Noliktavā navCeltniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, pretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Hidroizolācijas plēves. Hidroizolācijas plēves ir domātas, lai ēkas jumtu pasargātu no ārējā mitruma un kondensāta kaitīgās ietekmes. Hidroizolācijas plēves iedala divās grupās: parastās un antikondensāta plēves. Visām plēvēm ir jābūt ar UV stabilizāciju, jo to prasa Eiropas Savienības normas. Materiālam piemītošā aizsardzība pret ultravioleto starojumu garantē, ka tas kalpos ilgāk un arī aizsargās ēkas materiālus. Saskaņā ar ES prasībām, kalpošanas mūžs ir aptuveni 50 gadi. Jumta plēvēm jābūt armētām, tad tās ir izturīgākas.

Antikondensātas hidroizolācijas plēves nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt uz siltumizolējošās vates slāņa. Antikondensāta plēves ir izturīgākas nekā parastās, un šo materiālu vajadzētu izmantot, ja jumta segums tiek veidots no cinkotā tērauda loksnēm. 

Preču grozs

Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €

Pirktākās preces

Viļņotā loksne ECO-DACH ( 1000 x 1130 )
9.29 € / м2

Jazz Indigo
12.50 € / м2

Izospan Classic 75.m2.
0.71 € / м2